İnsan Kaynakları

S&S Motors İnsan Kaynakları Politikamız

S&S Motors İnsan Kaynakları Politikası

Her başarının altında mutlaka bir insan faktörü vardır...

Türkiye’nin konusunda en büyük firmasında çalışmak, konusunda ve yaptığı işte uzman olmayı gerektirir. Biz çalışma arkadaşlarımızı, firmamımızın en önemli değerleri olarak görür, sürekli gelişimleri ve ilerlemeleri için onlara olanaklar sağlamaya çalışırız.

İşe alım sürecimizde hedefimiz, SS Motors kültürüne uygun, şirketimizin vizyonuna ve hedeflerine ulaşmamızı sağlayacak ve bunu devam ettirecek özelliklere sahip iş arkadaşlarımızı aramıza katmaktır.

Bütün adaylarımız, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunlukla değerlendirir, pozisyona özgü teknik yetkinlikleri dikkate alınır.

Siz de yaptığınız işte kendinize güveniyorsanız ve bu dinamik ve gelişen ekibin bir parçası olmak isterseniz, sürekli güncel olan “açık pozisyon” ilanlarımıza başvurabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Temelleri 1971 yılına, kuruluşu 1994 yılına dayanan S&S Motors, halen Türkiye’nin En Büyük “Sadece Distribütör Çıkışlı” Premium Kullanılmış Otomobil alım-satım hizmeti veren şirketidir. S&S Motors, Etiler ve Fulya’da bulunan Showroom lokasyonları ile toplamda 3.000 m2’den fazla bir alanda, ortalama 500 araç portföyü ile hizmet vermektedir. [devamı için tıklayın]

scroll up