Hizmetlerimiz

 

Oto Kuaför

SS Motors sunduğu ayrıcalıklı hizmetlere bir yenisini daha ekledi. SS Motors Fulya Showroom’unda faaliyet göstermeye başlayan oto kuaför alanımızda, en iyi markaların ürünleri kullanılarak otomobilinizin ilk günkü ışıltısına kavuşması sağlandığı gibi, hem boyayı hem de kabini dış etkenlere karşı koruyan çözümler de sunuluyor.

Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen Boya Koruma ve İç Bakım Uygulamaları arasında; 5 yıl garantili MA – FRA Titanyum Seramik Boya Koruma Sistemi, 3 yıl garantili Matrix Micro Coatings Nano Boya Koruma Sistemi, 6 ay garantili 3D Sentetik + Organik Boya Koruma Sistemi, 3D Motor Koruma Sistemi, Detaylı İç Temizlik, 3D Kumaş Döşeme Leke İtici Koruma, 3D Deri Bakım Uygulaması ve 3D Cam Su Kaydırıcı Uygulaması bulunuyor.

SS Motors, müşterilerine ayrıca Güneş, Güvenlik ve Koruma Filmi Uygulaması da sunuyor. Cam filminde dünyaca ünlü SolarGard markasının ürünlerini kullanan firmamız, motor kaputu, çamurluklar, farlar ve stoplar için sunduğu PVC Gövde Koruma Filmi uygulamasında ise Oracal ve Mactac markalarının ürünlerini tercih ediyor.

Oracal’ın şeffaf ürünleri 130 mikron kalınlıkta ve 1 katman olarak sunulurken, ultra şeffaf olarak tanımlanan Mactac ürünleri ise 120 mikron kalınlığa ve çift katmana sahip. Eğer otomobilinizin her zaman ilk günkü görüntüsünü korumasını istiyorsanız, sizleri de uygulamalarımız hakkında daha geniş bir bilgi almak için SS Motors’a bekliyoruz.Randevu ve Detayli Bilgi icin;
444 34 77

Sigorta

Sigorta paketlerimiz içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun teminatları bulabilir, aracınızı çarpma, devrilme, yanma, çalınma gibi tehlikeler sonucu meydana gelebilecek zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.

Araca bağlı olarak çekilmekte olan römork veya yarı römorkların (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar, çekicinin sigortası kapsamındadır. Ancak, insan taşımada kullanılan römorklar bunlar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olur.

Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır. Bu sigorta işletenin (sigorta ettirenin) haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder.

Yetkili Acentesi olduğumuz Sigorta Şirketleri

  • Anadolu Sigorta
  • Mapfre Genel Sigorta

Finansman

Siz sadece istediğiniz aracı seçin, nakit sorununu düşünmeyin. Belki ilk arabanıza sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz, belki de daha iyi bir arabaya sahip olmanın zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Beklentiniz ne olursa olsun, hemen S&S Motors’ a gelin. Araç kredinizi anlaşmalı kredi kuruluşlarımız aracılığı ile kolayca alın, bütçenize en uygun koşullarda kolayca ödeyin.


Servis & Yedek Parça

S&S Motors müşterileri, araç markası ne olursa olsun Türkiye’ de satışı yapılmakta olan araçların distribütör firmaları ile çalışmaktadır. Aracınızın servis randevusu alınarak güvenilir bir şekilde servis faaliyetine destek vermektedir. Aracınız servis hizmeti tamamlanır tamamlanmaz size bildirilen zamanda teslim edilir. Aracınıza yapılacak tüm işlemler hakkında önceden gerekçesiyle birlikte bilgilendirilirsiniz. Kullanılan yedek parçalar yine çalışmakta olduğumuz marka distribütörlerinin onayladığı ürünlerdir.

S&S Motors Yol Yardım hizmeti ile otomobiliniz ilgili karşılaşacağınız her türlü sorunda yardım size bir telefon kadar yakın.

Lastiğiniz mi patladı? Otobanda giderken kaza mı yaptınız? Aracınız mı bozuldu? Hemen S&S Motors Yol Yardım hattını arayın. En kısa zamanda gerekli yardımı yapalım.

S&S Motors Yol Yardım ile hareket halinde kalmaya devam edin.

scroll up