Hakkımızda

S&S Motors Kurumsal

Temelleri 1971 yılına, kuruluşu 1994 yılına dayanan S&S Motors, halen Türkiye’nin En Büyük “Sadece Distribütör Çıkışlı” Premium Kullanılmış Otomobil alım-satım hizmeti veren şirketidir. S&S Motors, Etiler ve Fulya’da bulunan Showroom lokasyonları ile toplamda 3.000 m2’den fazla bir alanda, ortalama 500 araç portföyü ile hizmet vermektedir.

Sahip olduğu değerlerin tamamını “müşteri memnuniyeti” merkezine koyan S&S Motors, Dünya’nın en iyi otomobillerini, markalara yakışacak hizmet kalitesi ile müşterileri ile buluşturmayı hedeflemiştir.

Öncelikle Super Cars diye de anılan en üst segment spor otomobillerin alım satımında uzmanlaşan S&S Motors, bu bilgi ve tecrübesini lüks binek otomobil ve yine lüks arazi taşıtları konusunda da engin deneyime taşımıştır. Bu sayede Türkiye' nin en büyük kurumsal ve köklü firmalarının araç portföylerini yönetmektedir.

2000 yılında köklü bir revizyona uğrayan Etiler lokasyonundan sonra, önemli bir yatırım ile 2012 yılında Fulya Showroomu hizmete alınmış, 3.000 m2’den fazla bir alanda, 200’e yakın premium aracın sergileneceği bir kompleks hizmete koyulmuştur.

Türkiye’nin konusundaki en büyük kompleksi haline gelen Fulya Showroomu, 2014’un sonlarına doğru yeni bir yatırım ile 1.000 m2 genişletilmiş ve sergilenebilecek araç kapasitesi 200’ün üzerine çıkarılmıştır.

Fulya Showroom’unda premium araçlar ile beraber, dünyaca ünlü Ducati motorsikletleri de, yetkili satıcı ünvanı ile sergilenmeye başlamıştır.

S&S Motors’da Dünya’nın en iyi otomobillerini, markalara yakışacak hizmet kalitesi ile S&S Motors bünyesinde, daima “stokta” bulacaksınız.

Misyonumuz

Kurumsal olarak Türkiye’deki Kullanılmış Premium Araç Pazarında alım-satım yaparak müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Temsil ettiği ve hizmet verdiği araçlara yakışır düzeyde hizmet kalitesi ile Türkiye’de Premium Araç Segment’inin En Büyük Oyuncusu olmak.

Değerlerimiz

  • Kurum ve kişilere en üst kalitede hizmet sunmak,
  • Kurumsal kültürümüzün temelinde yatan, müşterilerimizle yakın çalışarak güvenlerini kazanmak ve işlerinin bir parçası olmak,
  • Müşterilerimize yüksek standartlarda proaktif çözüm önerilerini sunmak,
  • Seçkin ve profesyonel ekibimizin, kariyer ve kişisel gelişimlerine yaptığımız yatırımlarla yüksek hizmet standartlarımızın sürekliliğini sağlamak,
  • Sorunlara yaklaşımı ve yaratıcı çözüm teknikleri ile çözüm odaklı olmak,
  • Yüksek disiplin ve iş ahlakı ile süratli çalışarak zamanında hizmet vermek
  • Yerel ve uluslararası geniş tecrübe ve servis çeşitliliği ile global kalite sunmak,
  • En üst yöneticimizden en alt kademedeki çalışanımıza kadar ortak amacımız; müşteri odaklı, beklentilerin ötesinde yüksek kaliteli hizmet üretmek ve sunmak,
Ana değerlerimizdir.
scroll up